Recenze kosmetiky: MUA Power pout

pátek 22. listopadu 2013

MUA Power pout

Hezký den, 

dlouho tu nebyla recenze na dekorativní kosmetiku, tak jsem se rozhodla ji dnes zařadit. Recenze se bude týkat Power poutu od Makeup academy. Power pout je v podstatě levná varianta Chubby Sticků. Víte, že nemám moc odvahu nosit rtěnku, ale když jsem uviděla Power pout musela jsem ho mít. A jak uspěl?


Power pout je v podstatě něco mezi balzámem a méně intenzivní rtěnkou. Rty nevysušuje, takže nemusíte používat balzám. Pigmentace je intenzivní, navíc můžete dle potřeby vrstvit, abyste dosáhly syté barvy. Vlastním odstín Broken hearted, což je taková malinová růžová. Velkou výhodu spatřuji v tom, že i přestože dodává rtům lesk, nelepí. S balením jsem celkem spokojená. Je to vysouvací tužka a dobře se s ní pracuje. Co mi trochu vadí, že je "balzám" hodně měkký a kymácí se v obalu, proto doporučuji ho moc nevysouvat. Překvapila mě vůně, která je mentolová, pro někoho možná až moc výrazná, ale mě vyhovuje. 

Výdrž na rtech je poměrně slušná. Pokud nebudete nic jíst vydrží na rtech klidně pět hodin. Lesk samozřejmě tak dlouho nevydrží, ale barva je pořád pěkná. Power pout zvládne i pár napití. :o)
celkové hodnocení: (4/5)


Konečně jsem našla nějaký kompromis mezi rtěnkou a obyčejným balzám. Jsem s ním spokojená a kdyby MUA měla širší nabídku barev, pořídila bych si ještě jiný. Vybírat můžete ze 6 odstínů, respektive na českém e-shopu pouze z 5. Cena 129 Kč. 

Dáváte přednost rtěnkám, leskům, balzámům nebo "Chubby Stickům"?

8 komentářů:

 1. Tohle bych ve své kosmetické taštičce ráda uvítala, protože mám suché rty a rtěnky mi to zvýrazňují :)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc se mi líbí efekt na rtech! :) Krásná barvička...
  Jane´s colours

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, máš moc hezký blog! Chceš se navzájem odebírat ? Pokud ano dej vedět do komentářů na blogu :) Oplatím hned nazpět :)

  Můj blog zde http://lucieglam.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Budu ráda, když se zúčastníš v mé
  Giveaway o šperk Swarovski

  OdpovědětVymazat
 5. vypadá na rtech moc hezky, i cena je příjemná...

  OdpovědětVymazat
 6. všem moc děkuji za milé komentáře :o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš komentář. Je pro mě hnací silou a důležitou zpětnou vazbou. :)