Recenze kosmetiky: Garnier Neo

čtvrtek 26. června 2014

Garnier Neo

Hezký večer, milé dámy,

blíží se parné letní dny, a proto je potřeba mít silnou zbraň proti pocení. V dnešní recenzi proto budu mít spadeno na novinku Garnier Neo. Na tento deodorant/antiperspirant jsem se těšila, a jak jsem s ním spokojená, se dozvíte v následujících řádcích. 


První co mě zaujalo na tomto deodorantu byl samozřejmě elegantní obal, nicméně během používání se ukázalo, že balení, co se týče praktičnosti, zase tak úžasné není. Ze začátku s vymačkáváním není problém, ale postupně je to jako s pastou... Čím více se blížíte dnu, tím je aplikování obtížnější. Druhé co mě na něm zaujalo, byla vůně. A to nejen toho, co jsem si nakonec vybrala, ale musím konstatovat, že voní příjemně všechny. Nemohla jsem se rozhodnout, který zvolit, ale nakonec jsem dala přednost příjemné vůni čistého prádla. Je nevtíravá a nepůsobí chemicky.


Netradiční je způsob aplikace. Po vymáčknutí přiměřeného množství krému a aplikaci na pokožku podpaží se rychle vstřebává a nezanechává žádnou stopu, že byl nanesen. Nežmolkuje, nelepí, ani nezanechává bílé skvrny na obleční (Pouze jednou se mi stalo, že jsem dala větší množství krému a na oblečení se mi část krému přenesla a vytvořila jakoby gumový povlak, nicméně vše šlo bez problémů vyprat. Od té doby si dávám na množství pozor a vše je tak jak má být.) Vyhovuje mi tedy mnohem lépe než kulička - u níž musím čekat než zaschne a také než tuhý - který většinou po nějaké době po nanesení vytváří žmolky v podpaží.

To nejdůležitější, co každý od antiperspirantu očekává, je zabránění pocení. S tím si tento kousek poradí velmi dobře. Normální den zvládne naprosto bez problémů. Při náročnějších stresových dnech, ale moc nepomůže (zatím jsem však takový nenašla). Na normální nošení je ale fajn a zase si ho někdy koupím. Nevýhodou je také to, že velmi rychle ubývá...


Celkové zhodnocení: (4/5)Vyzkoušely jste tuto novinku? Jak jste s ní spokojené?

1 komentář:

  1. tiež som uvažovala nad tym ako ho vytlačím ked už bude na dne ale ešte som ho tal velmi neminula takže zatial ide pohode a som snim spokojna hlave je šetrny po holeni:)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš komentář. Je pro mě hnací silou a důležitou zpětnou vazbou. :)