Recenze kosmetiky: Korektory, které právě používám

sobota 7. července 2018

Korektory, které právě používám

Hezký den,

v dnešním článku se společně podíváme na dva korektory, které v poslední době hodně používám a kterým se brzy podívám na dno. Každá z nás potřebuje občas zamaskovat nějakou tu nedokonalost na pleti, ať už jde o pupínky či tmavé kruhy pod očima. Některé korektory je zamaskují snadno, jiné jsou na tom podstatně hůř. Jak si s těmito neduhy poradil korektor od Astoru a Catrice?


Prvním korektorem je korektor od Astor z řady Skin Match Protect. Korektor je zajímavý tím, že místo klasického aplikátoru má na konci kulatou houbičku. Nepřijde mi to zrovna šťastné řešení, protože se s ní korektor stejně nedá aplikovat, houbička je příliš tvrdá a korektor s ní do pleti nezapracujete. Korektor mám v odstínu 001 Ivory, což je nejsvětlejší odstín, ale i tak je hodně tmavý a hlavně je do oranžova. Na krytí kruhů pod očima se mi moc neosvědčil a používám ho spíše na pupínky a jiné nedokonalosti. Konzistence je krémová, řidší. Po zapracování štětcem není tolik oranžový a s pletí trochu splyne. Bohužel ani krytí není žádná sláva a je velmi jemné. Obdobné je to s výdržíZa sebe tedy tento korektor doporučit nemůžu. Nevyhovuje mi odstín, krytí, ani výdrž korektoru. 

Celkové hodnocení:  (2/5)


Korektor Catrice Liquid Camouflage vlastním v odstínu 010 Porcellain. Odstín mi perfektně padne. Korektor je v klasickém plastovém obalu s tyčinkovým aplikátorem. Balení je bytelné a nápisy se nesmazávají. Tento korektor používám nejčastěji na projasnění pod očima. Korektor je květinově parfemovaný. Parfemace mi nikterak nevadí a při aplikaci ji ani nevnímám. Konzistence je krémová, hutnější, snadno se do pleti zapracovává štětcem. Korektor velmi dobře kryje, přesto na pleti působí přirozeně. Výdrž je skvělá, bez hnutí mi vydrží celý den. Z obličeje nemizí, ani se nepřesouvá. Korektor je navíc voděodolný, což se teď v létě hodí. Jedinou nevýhodou tohoto korektoru je, že bývá často vyprodaný. Tento korektor můžu jedině doporučit. Pokud hledáte korektor, který hezky projasní oční okolí a navíc zakryje i kruhy pod očima, rozhodně se po něm podívejte. Odstín je ideální pro bledulky. 

Celkové hodnocení:  (5/5)


Jaký je Váš oblíbený korektor? 

4 komentáře:

 1. S těmito korektory mám úplně stejnou zkušenost, jako ty. Momentálně používám korektor od Essence a ten je taky docela fajn. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Ten první od Astoru jsem nezkoušela ale měla jsem to v plánu ale od Catrice jsem vyzkoušela a byla jsem moc spokojená :).

  TheBlondieTale

  OdpovědětVymazat
 3. Ten korektor od Catrice zbožňuji několik let a nedám na něj dopustit. Během té doby, co ho používám, tak jsem neměla jiný a nemám to ani v plánu!! :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš komentář. Je pro mě hnací silou a důležitou zpětnou vazbou. :)