Recenze kosmetiky: Alverde Sensitiv Nachtcreme

neděle 25. listopadu 2012

Alverde Sensitiv Nachtcreme

Pěkné nedělní dopoledne,

po dlouhé době se opět hlásím s recenzí. Tentokráte se bude týkat nočního krému od značky přírodní kosmetiky alverde. Upřímně je to můj první noční krém, který jsem vyzkoušela. Dříve jsem používala pouze denní krémy. Jde o regenerační noční krém pro citlivou pleť. Neobsahuje konzervační a barvící ani syntetické vonné látky. Přesto voní krásně, vůně mi připomíná sypaný ovocný čaj. Taktéž neobsahuje ani živočišné látky a látky na bázi minerálních olejů. Krém se krásně roztírá a vstřebává. Zpočátku mě trošku na pleti pne, ale po chvilce to přestane. Není mastný, tudíž se nemusíte bát, že byste ráno byly umaštěné. Pokožku nikterak nedráždí, naopak ji pěkně zklidní.Konzistence krému není až tak hustá, ale ani řídká, tak akorát. Jak už jsem zmínila, není moc mastný, tudíž pro ty, které trpí suchou pletí moc vhodný není. 

Celkově bych řekla, že krém je střední kvality. Žádný zázrak to není, ale mě zatím vyhovuje a zcela postačuje. Navíc se mi líbí jeho vůně, která je cítit z obličeje. Cena je 60 Kč a koupíte ho v řetězcích drogerie DM. 

celkové hodnocení:          (5/5) 


Máte s tímto krémem nebo jiným od této značky zkušenost? Jaké?

2 komentáře:

  1. Ked porovnas ucinok denneho a nocneho kremu na tvoju plet, je v tom rozdiel? Ja som zatial mala jeden nocny krem, ale rozdiel som teda nevidela.
    KAVIAREŇ-U-MAČKY

    OdpovědětVymazat
  2. Účinky jsou asi víceméně stejné, ale v nočním krému není OF, takže zbytečně nezatěžuje pleť.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš komentář. Je pro mě hnací silou a důležitou zpětnou vazbou. :)