Recenze kosmetiky: Souboj antiperspirantů

čtvrtek 25. dubna 2013

Souboj antiperspirantů

Hezký večer,

dnes jsem si pro Vás připravila srovnání antiperspirantů lady Speed Stick. V poslední době jsem vyzkoušela jak antiperspirant ve spreji, tak gel. Jste zvědavé, který dopadl lépe? Tak čtěte dál...


Nejprve se podíváme na zoubek spreji. Konkrétně jde o antiperspirant sensitive s aloe vera. Antiperspirant neobsahuje alkohol, takže je opravdu vhodný pro citlivou pokožku. Vůně je jemná a příjemná. Nemusíte se obávat bílých stop, ty naštěstí nezanechává. Takové antiperspiranty rovnou vyhazuji, jelikož pak máte zničené veškeré oblečení... Však to znáte. Výdrž už tak bezva není. Ochrana před nežádoucím zápachem je průměrná. Musím přiznat, že mně jen tak nějaký antiperspirant nestačí... 


Shrnuto podtrženo je tento atiperspirant průměrný, proto dávám tři srdíčka. Pořídíte za cca 60 Kč.Celkové hodnocení:    (3/5)


Naopak kolega gel invisible je na tom mnohem lépe. Zdá se, že jsem našla, co jsem dlouho hledala. Ochrana před pocením je skvělá, vydrží vonět opravdu celý den. Dalším plusem je, že nezanechává bílé stopy na tmavém oblečení. Chviličku musíte počkat, než gel zaschne, ale není to nic, co by se nedalo přežít. Po zaschnutí nezanechává lepivý pocit. Vůně by sice mohla být více svěží, ale jinak mu nemám co vytknout.


Rozhodně nelituji koupě a třeba se stane i stálicí.Cenu si přesně nepamatuji, ale bude to tak kolem 60-70 Kč. Celkové hodnocení:      (5/5)
Máte s některým z nich zkušenosti?

1 komentář:

  1. lady speed stick nepoužívam. Ale ked si mám vybrať, tak za mna rozhodne gel. Spreje nepoužívam, zdá sa mi, že nie sú tak účinné.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš komentář. Je pro mě hnací silou a důležitou zpětnou vazbou. :)